HiKoki DS18DDQ-W2Z akkus fúró-csavarozó (akku és töltő nélkül, Hitbox kofferben)
18 V, 55 Nm, 0-440/0-1700 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
DS18DDQ-W2Z
Márka:
HiKoki
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus fúró-csavarozók, ütvefúró-csavarozók
Leírás
  • A könnyű és gyors szerszámcsere javítja a hatékonyságot és időt takarít meg.
  • A gyorstokmánynak köszönhetően pontosabb a munka, még a nehezen elérhető helyeken is.
  • Kompakt és könnyű gép.
  • 2 sebesség.
  • A gép hossza csak 165 mm, illetve 116 mm csatlakoztatott kiegészítők nélkül.
  • Ergonomikus felépítés és gumi bevonat a kényelmes használat érdekében.
  • 13 mm gyorstokmány a tartozékok széles köréhez.
  • 20 fokozatban állítható nyomaték.
  • Ergonomikus puha markolat.
  • Akkumulátor és töltő nélküli változat!
Géppel szállított tartozékok:
  • gyorstokmány
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám (alacsony): 0 - 440 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (magas): 0 - 1700 ford./perc
Kemény nyomaték: 55 Nm
Lágy nyomaték: 26 Nm
Tokmány: 2 - 13 mm
Gépcsavar: 6 mm
Facsavar mérete: 6 x 75 mm
Lágyacél (1,6 mm vtg.): 13 mm
Fa (18 mm vtg.): 36 mm
LED lámpa: van
Teljes hossz: 116 mm